indir-1

HİZMETLERİMİZ

Turbo Bakımı

Turbo bakımında turbo sökülüp pervane ve miller çıkarılarak rektefiye,  temizlik ve kalibrasyon işlemleri yapılır. Mil ve yataklarda varsa oluşmuş boşluklar giderilerek turbo toplanır. Gerekli testler yapılarak araca monte edilmektedir.

Turbo Revizyonu

Turbo Revizyonu, turbo arızası durumunda değişim yerine yapılan tamir ve yenileme işlemidir. Sıfır parça değişimine alternatif arayan ve daha uygun maliyetli bir çözüm isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz bir hizmettir.

Turbo Tamiri

Turbo tamiri, turbo arızası durumunda sıfır parça değişimi yapılarak arızanın giderilmesi yöntemidir. Arıza çözümünde sıfır parça kullanımı ile çözüm isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz bir hizmettir.

Revizyonlu Turbo Satışı

Revizyonlu turbo satışı, revizyon ve tamirin mümkün olmadığı durumlarda turbo değişiminde tamir ve yenileme işlemi görmüş bir turbo kullanılmasını tercih eden  müşterilerimiz için sunduğumuz sıfır turbo değişimine alternatif ve daha uygun maliyetli bir çözüm yöntemidir.

Sıfır Turbo Satışı

Aracınızın turbo arızasının sıfır turbo değişimi ile giderilebileceği durumlarda BORGWARNER, HOLSET, SCHWITZER, GARRET ve MITSUBISHI markalı sıfır turbolarınızı Boğaziçi Turbo güvencesiyle satın alabilirsiniz.